niedziela, 29 listopada, 2020
Strona główna Dla mediów

Dla mediów

Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje poświęcone portalowi Zwierzakwdomu.pl, informacje prasowe oraz zdjęcia do wykorzystania przez Twoje medium.

Chętnie udzielamy wypowiedzi do artykułów dla przedstawicieli mediów oraz blogerom. W tym przypadku napisz do nas podając w kilku zdaniach, na jaki temat piszesz artykułów i jak możemy Ci pomóc.

[vc_toggle title=”Skąd pomysł na portal Zwierzakwdomu.pl” el_id=”1468498905853-6fd23168-510b”]Skąd pomysł na portal Zwierzakwdomu.pl Motogaraż powstał z zamiłowania do motoryzacji. Każdy z nas traktuje samochody i motocykle nie jako środek lokomocji służący do podróżowania z punktu a do b a jako członka rodziny. Dbamy o nie i są częścią naszego życia. Większość z nas wywodzi się z lubelskich klubów motoryzacyjnych, które skupiały miłośników danych marek samochodów. Regularnie spotykaliśmy się na zlotach i dyskutowaliśmy o autach – o tym, co możemy w nich poprawić, co nam się podoba, co chcielibyśmy zmienić. Kluby i spotkania zawiązały przyjaźnie, które trwają od wielu lat. Wspólnie spędzamy wolny czas ciągle coś modyfikując w swoich maszynach. Lubimy motoryzację i lubimy o niej pisać dlatego chcemy dzielić się z Czytelnikami naszą pasją i pokazywać pasję podobnych nam osobom.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Czym zajmuje się na codzień ekipa portalu Zwierzakwdomu.pl” el_id=”1468498934143-e6d1a847-e259″]Czym zajmuje się na codzień ekipa portalu Zwierzakwdomu.pl W ramach portalu publikujemy autorskie materiały oraz poradniki eksperckie współpracujących z nami fachowców. Nasza ekipa zajmuje się wieloma rzeczami, od pracy jako IT project manager, kierowcę trolejbusów miejskiej komunikacji, po właściciela warsztatu samochodowego i stacji kontroli pojazdów.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Tematyka portalu Zwierzakwdomu.pl” el_id=”1468498975025-880e7716-4e31″]Tematyka portalu Zwierzakwdomu.pl Portal Zwierzakwdomu.pl ma zasięg ogólnopolski. Czytelnicy znajdą w serwisie informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń związanych z motoryzacją oraz relację z wybranych. Przygotowaliśmy również miejsce dla fanów samochodów oraz motocykli. Są testy używanych, nowych i egzotycznych pojazdów. Pokazujemy również pasjonatów i ich niezwykłe projekty. Dla majsterkowiczów przygotowaliśmy sekcję tuning, zrób to sam oraz diagnostyka. Miłośnicy car audio oraz gadżetów otrzymali specjalny dział, w którym opisywać będziemy nowości oraz testowali już istniejący sprzęt. Piszemy również o ciekawych programach w telewizji związanych z motoryzacją. Na stronie znalazło się także miejsce dla polskich klubów zrzeszających miłośników motoryzacji.[/vc_toggle]

Informacje prasowe

Multimedia