Grupa JM Media (J M = Jotem) powstała w sierpniu 2016 roku wraz z premierą portalu Motogaraz.in. Historia projektu sięga jednak znacznie wcześniej, bo już w 2012 roku. To właśnie wtedy w sieci pojawia się blog technologiczny Jotem.in.

Blog szybko zyskał grono stałych Czytelników, którzy proponowali kolejne kategorie tematyczne, które powinny zostać poruszone na łamach bloga. W ten sposób pod koniec 2015 roku powstał portal zakupowy Wartokupic.co. Aktualnie w skład grupy wchodzą 4 portale tematyczne, które odwiedza ponad 30 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie generując blisko 80 tys. PV.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą reklamową z wiarygodnym partnerem, influencerem, blogerem czy konkretnym portalem lub portalami tematycznymi – zapraszam do kontaktu.

[vc_tta_accordion style=”flat” color=”green” spacing=”3″ gap=”5″ c_icon=”chevron” active_section=”99″ no_fill=”true” collapsible_all=”true” title=”Serwisy grupy JM Media” css=”.vc_custom_1491057040453{padding-top: 0px !important;}”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-cogs” add_icon=”true” title=”Blog technologiczny Jotem.in” tab_id=”1468502289415-9471ee4e-cbbc”]

Jotem.in to blog wielotematyczny nastawiony przede wszystkim na technologię, recenzje sprzętu elektronicznego oraz ciekawostki poświęcone działaniu różnych rzeczy.

Powstał pod koniec 2012 roku. Nie brakuje w nim również tematów z dziedziny lifestyle czy zrób to sam. Dużą popularnością cieszą się recenzje, które ze względu na nietypowy styl i objaśnianie trudnych terminów w łatwy sposób zyskują sympatię coraz większej ilości Czytelników.

Grupą docelową są osoby, które interesują się elektroniką i różnymi kategoriami, ale nie są w niej ekspertami. Blog stanowi most łączący trudne terminy z osobami początkującymi w danej dziedzinie.

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-shopping-cart” add_icon=”true” title=”Wartokupic.co” tab_id=”1468502289488-0a1a7b80-9d03″]

Wartokupic.co to portal tematyczny, który skupia się na opisywaniu artykułów oraz urządzeń, które warto kupić. Istnieje od listopada 2015 roku. Internauci znajdą w serwisie porady ekspertów oraz znanych osób np. blogerów.

Zaproszeni goście opowiadają m.in. o urządzeniach, z których sami korzystają. Na stronie można znaleźć także rankingi, testy oraz zapowiedzi nowości.

Najpopularniejszy materiał (Nietypowe gadżety do kuchni) przeczytano blisko 19 tys. razy. Do końca roku zaplanowałem publikację blisko 100 poradników i rankingów na stronie.

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-heartbeat” add_icon=”true” title=”Stronapiekna.pl” tab_id=”1468502619624-cebcec06-6d0d”]

Stronapiekna.pl to ogólnopolski portal poruszający tematykę Zdrowie, Uroda, Dziecko oraz Lifestyle. Do projektu dołączyli już m.in. lekarze i specjaliści z ogólnopolskich klinik. Internautom doradzać będzie m.in. dermatolog, alergolog, ortopeda, pediatra czy rehabilitant.

W ramach działu beauty swoich porad udzielać będzie kosmetyczka, stylistka, makijażystka czy specjalistka od efektów SFX. Ciekawostką będzie specjalna kategoria dla dzieci „Magda Czyta”, w której tytułowa Magda będzie czytała książeczki dla dzieci. To doświadczona specjalistka i pedagog o nietypowym – bardzo ciepłym głosie. Portal będzie kierowany do osób ceniących zdrowy tryb życia, poszukujących porad na tematy związane ze zdrowiem oraz wychowywaniem dzieci oraz jak dbać o wygląd. Portal jest nastawiony głównie na kobiety, ale poruszać będzie również uniwersalne tematy, które przeczytają także mężczyźni (np. seria poradników o joggingu, kontuzjach sportowych, leczeniu i ich diagnozie itp.)

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-car” add_icon=”true” title=” Motogaraz.in” tab_id=”1468502652288-3aa48cda-0065″]

Motogaraz.in to ogólnopolski serwis dla wszystkich miłośników motoryzacji – zarówno samochodów jak i motocykli. Czytelnicy znajdą w nim informacje o wydarzeniach motoryzacyjnych z całej Polski, relacje z imprez ale także stałe materiały tekstowe i filmowe jak: Zrób to sam w samochodzie, jak zdiagnozować usterki, jak modyfikować samochód, wymiana podstawowych rzeczy. Nie zabraknie również testów, porad i opisów ciekawych aut.

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-cutlery” add_icon=”true” title=”Blog kulinarny Smacznyblog.pl” tab_id=”1468502703382-a202c1d7-9c37″]

Smacznyblog.pl to blog kulinarny, który zadebiutuje pod koniec 2016 roku. Internauci znajdą na nim artykuły, stylizowane zdjęcia potraw oraz materiały filmowe pokazujące jak mogą przyrządzić daną potrawę. W serwisie będzie również opis poszczególnych produktów oraz sposobu ich łączenia i wykorzystania np. konkretnego zioła czy mięsa. Portal będzie celował w internautów poszukujących zdjęć i filmów, które pokażą w prosty sposób, jak przygotować daną potrawę i pozwolą nauczyć się gotować, a nie tylko odtwarzać przepisy. Krótkie filmy pokażą jak powstaje potrawa w przyspieszonym tempie a stylizowana fotografia produktowa ukaże efekt końcowy.

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-balance-scale” add_icon=”true” title=”Witryna Poradyprawnelublin.pl” tab_id=”1468502844250-a9fdc736-84c7″]

Portal Poradyprawnelublin.pl powstał aby wspomóc internautów poszukujących dodatkowych informacji odnośnie zagadnień związanych z prawem. Współpracująca z grupą Jotem.in radca prawny Weronika Nowak, udziela wskazówek i porad internautom.

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-newspaper-o” add_icon=”true” title=”Magazyn Motór” tab_id=”1476188329331-64db7649-c97d”]

Magazyn Motór to miesięcznik motoryzacyjno-lifestylowy w całości oparty na autorskich materiałach z najwyższej jakości oprawą graficzną i fotograficzną. Nakład 5000 egzemplarzy, dystrybucja na terenie całego Lublina, magazyn jest dostępny za darmo w kilkuset lokalizacjach (salony samochodowe, wybrane serwisy, spotkania i imprezy motoryzacyjne, restauracje, spa, hotele, itp). Szacowany zasięg gazety to ok. 15000 czytelników miesięcznie. Miesięcznik wspiera audycja radiowa w Radio Centrum. Strona internetowa: www.motormag.pl

[/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-home” add_icon=”true” title=”Zwierzakwdomu.pl” tab_id=”1490994513056-1eae14a6-d66e”]

Zwierzakwdomu.pl to ogólnopolski portal dla miłośników zwierząt domowych, który swoją premierę będzie miał w połowie kwietnia 2017 roku. Portal skupia się na poradach związanych ze zwierzętami, które ludzie trzymają w domu. Głównym celem witryny jest edukacja osób, które planują przygarnąć pod swoją opiekę konkretne zwierzę. Grono ekspertów w swoich dziedzinach odpowie na najważniejsze pytania związane z tym zagadnieniem.

[/vc_tta_section][/vc_tta_accordion]

Współpraca

[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-street-view” color=”custom” size=”xl” align=”center” custom_color=”#81d742″]

Indywidualne podejście

[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-comments” color=”custom” size=”xl” align=”center” custom_color=”#81d742″]

Bezpośredni i szybki kontakt

[vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-users” color=”custom” size=”xl” align=”center” custom_color=”#81d742″]

Sprawdzony i doświadczony partner

Grupa JM Media stale poszukuje sprawdzonych partnerów do współpracy wydawniczej i komercyjnej. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z indywidualnymi partnerami, agencjami marketingowymi i PR a także korporacjami.

Grupa swoim zasięgiem obejmuje mocno sprecyzowane targety grup docelowych w poszczególnych miastach. Istnieje możliwość współpracy z jednym z tytułów, wybranymi bądź wszystkimi serwisami na raz.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt i krótką informację, co moglibyśmy wspólnie zrobić. Odpisujemy na każdą wiadomość w ciągu jednego dnia roboczego.

[vc_btn title=”Kontakt” style=”custom” custom_background=”#81d742″ custom_text=”#ffffff” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-envelope-o” button_block=”true” add_icon=”true” link=”url:%2Fkontakt%2F||”]