iRobot Roomba E5 dedykowany jest dla właścicieli zwierząt. Dzięki nowej konstrukcji szczotek i większej mocy ssącej, ten automatyczny odkurzacz ma radzić sobie z sierścią nie tylko na parkiecie, ale również dywanie. 

Roomba E5 to najnowsza generacja robota sprzątającego, który ma za nas odkurzyć podłogę wraz z dywanami. Może pracować przez 90 minut, a gdy akumulator zacznie się wyczerpywać – urządzenie samodzielnie wróci do stacji dokującej, naładuje się i wróci w poprzednie miejsce sprzątać dalej. Roombie E5 pomaga w tym 3-stopniowy system sprzątania i gumowe szczotki do różnych powierzchni. Całość przesuwa zanieczyszczenia do pojemnika na brud, który możemy wysypać do kosza i umyć pod bieżącą wodą. Technologia Dirt Detect oraz czujnik RCON pozwala omijać przeszkody i koncentrować się na miejsca szczególnie zabrudzonych, na których Roomba bardziej się koncentruje.

 

iRobot Roomba E5 ma również wbudowaną sieć Wi-Fi, dzięki której możemy połączyć robota z aplikacją w telefonie. Aplikacja o nazwie iRobot Home pozwala zarządzać pracą urządzenia, planować harmonogram sprzątania oraz przeglądać dodatkowe statystyki.

Moją recenzję urządzenia przeczytacie w tekście: Recenzja iRobot Roomba e5

Poprzedni artykułŻwirek dla kota – jaki wybrać, rodzaje
Następny artykułPogromca bakterii i mikroorganizmów. Oczyszczacz parowy Ariete Xvapor Deluxe
Miłośnik kotów i technologii :)
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
patsy
patsy
3 lat temu

Ta Roomba pracuje dość cicho, dlatego moja kotka szybko się z nią zaprzyjaźniła. Ma jej tylko za złe podjadanie chrupek rozsypanych na podłodze 😉