Ariete Xvapor Deluxe to najnowszy oczyszczacz parowy, który właśnie trafił do sklepów. Dedykowany jest dla wszystkich osób, które chciałyby pozbyć się brudu, bakterii i mikroorganizmów ze swojego domu.

Ariete Xvapor Deluxe zamienia wodę w gorącą parę, która pod dużym ciśnieniem wylatuje dyszą na zewnątrz. Dzięki różnym końcówkom w zestawie, pozwala oczyścić różne powierzchnie. Sprawdzi się zarówno na płytkach, parkiecie, jak i na szybach, czy trudno dostępnych miejscach.

Urządzenie ma dedykowaną nasadkę przeznaczoną do tkanin. Pozwala to oczyścić i odkazić nie tylko ubrania ale również nasze meble, czy dywany. Docenią to w szczególności właściciele czworonogów, którym łatwiej będzie utrzymać dom z dala od szkodliwych mikroorganizmów.

Oczyszczacz ma także regulator sił pary. Przekręcając go w odpowiednią stronę możemy ustawić odpowiednią moc pary wodnej i dostosować ją do konkretnej powierzchni. Umożliwi nam to używanie urządzenia na delikatnych powierzchniach, czy np. w trakcie mycia okien zapobiegnie nadmiernemu kapaniu skroplin.

Na uwagę zasługuje schowek na dodatkowe akcesoria. O ile składana z dwóch elementów rura przedłużająca musi być trzymana w innym miejscu, tak wszystkie końcówki i nasadki schowane są pod jednostką centralną.

Po wciśnięciu dwóch przycisków z tyłu obudowy – możemy ją podnieść i dobrać się do dodatków. Z kolei giętki przewód prowadzący do głównej dyszy pozwala dobrać się do trudno dostępnych miejsc.

Jak urządzenie sprawuje się w praktyce? Test urządzenia przeczytasz w materiale Ariete Xvapor Deluxe: Test oczyszczacza parowego do domu na blogu technologicznym Jotem.in

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments